Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare[Bancuri] Batalia De La Rovine Voteaza_bt[Bancuri] Batalia De La Rovine [Bancuri] Batalia De La Rovine Voteaza
Community ServeBeer Ne-am mutat pe WWW.SERVEBEER.MYFORUM.RO Ne-am mutat pe WWW.SERVEBEER.MYFORUM.RO Ne-am mutat pe WWW.SERVEBEER.MYFORUM.RO
Ploiesti.ServeBeer.Com
[Bancuri] Batalia De La Rovine 14279-3_000000-4C4C4C-FFFFFF-FFFFFF-000000-353535-4C4C4C-C0C0C0


 

 [Bancuri] Batalia De La Rovine

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cristi

Cristi


Mesaje : 118
Data de inscriere : 11/12/2010
Localitate : Romania

[Bancuri] Batalia De La Rovine Empty
MesajSubiect: [Bancuri] Batalia De La Rovine   [Bancuri] Batalia De La Rovine Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 10:19 pm

Bulă povesteşte la şcoală bătălia de la Rovine:
- Mamă, să fi văzut ce era acolo! Tunuri, săgeţi, puşti... Mamă, i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei. Dar după aia i-au bătut turcii pă români de s-au c***t pă ei, apoi iar i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei, şi iar turcii i-au bătut pă români de s-au...
- Bine, bine, mă Bulă, şi cum s-a terminat bătălia ?
- Păi, cînd a venit pădurarul şi le-a zis "Ia căraţi-vă, mă, de-aici că mi-aţi împuţit pădurea!".
Sus In jos
Solomon
Admin
Solomon


Mesaje : 356
Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 28
Localitate : Romania

[Bancuri] Batalia De La Rovine Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Batalia De La Rovine   [Bancuri] Batalia De La Rovine Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 10:50 pm

bravo =))
Sus In jos
https://servebeer.forum.st
 
[Bancuri] Batalia De La Rovine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Bancuri-
Mergi direct la: